Praca dorywcza Zabrze

Pracuj jako Opiekun Wynajmu Samochodów (Opiekun Floty) i zarabiaj nawet do 2 500 zł miesięcznie! Praca dorywcza Zabrze na weekendy lub po godzinach. Praca dodatkowa dla Studenta i nie tylko! Sprawdź aktualne oferty pracy Zabrze i skontaktuj się z nami już dziś!

Zadania Opiekuna BEEP

  • wydawanie i odbieranie samochodów

  • rozliczanie najmu (zwrot kaucji, potrącanie opłaty za przekroczenie limitu przebiegu lub za sprzątanie)

  • dodatkowo płatne, np. podstawienie samochodu na terenie miasta, dostarczenie samochodu na myjnię, do warsztatu samochodowego

OCZEKUJEMY OD CIEBIE

  • dyspozycyjności w jednej lokalizacji przez co najmniej 40h/tydzień (dowolne miejsce - dom/praca, dowolna pora dnia - również weekendy/wieczory)

  • miejsca do zaparkowania min. 2 aut pod konkretnym adresem (parking własny/ogólnodostępny/osiedlowy/miejsce postojowe przy ulicy)

  • mile widziane prowadzenie własnej działalności

  • prawa jazdy kat. B

TWOJE ZAROBKI

  • do 20 zł za każde wypożyczenie lub odbiór auta (średnio ok.10 min.)

  • dodatkowa prowizja od Klientów, którzy zarezerwują auto bezpośrednio u Ciebie.

  • miesięczne zarobki uzależnione wyłącznie od Twojego zaangażowania (średnio ok. 500 – 2000 zł / msc) - sam decydujesz kiedy pracujesz – ustalasz godziny dostępności swojego Punktu w aplikacji.

Nie musisz nic inwestować. Po krótkim szkoleniu online i zdalnym podpisaniu umowy zaczynasz zarabiać. Auta do wynajmu udostępniamy Ci za darmo. Nie martwisz się również o pozyskanie zleceń od Klientów.

Aby zgłościć swoją aplikację – po kliknięciu Aplikuj, wypełnij prosty formularz i dodaj swoje CV.
Inforujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, pierwszej kolejności z osobami prowadzącymi własną działalność, dlatego podaj NIP w formularzu zgłoszeniowym.

Zapraszamy!

Nasze Punkty wynajmu BEEP