Doradca Klienta ds. Wynajmu Samochodów (Contact Center)

Lokalizacja: Jelenia Góra

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Firma BEEP, innowacyjna platforma agregująca oferty wynajmu samochodów od wypożyczalni z całej Polski, poszukuje do swojego zespołu Doradcy Klienta do Contact Center. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę zapytań przychodzących, sprzedaż wynajmów krótko i długoterminowych oraz stałą współpracę z wypożyczalniami samochodów w całym kraju.

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa zapytań przychodzących od klientów.
  • Sprzedaż wynajmów krótko i długoterminowych samochodów.
  • Doradztwo i pomoc klientom w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań wynajmu.
  • Aktywny udział w pracach rozwojowych mających na celu doskonalenie usług BEEP.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.
  • Monitorowanie i raportowanie wyników pracy oraz proponowanie usprawnień.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, preferowane w branży motoryzacyjnej lub wynajmu samochodów.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Orientacja na klienta i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Zaangażowanie i chęć do nauki oraz rozwoju.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Możliwość pracy hybrydowej - w razie potrzeby zdalnie.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Szkolenia.
  • Imprezy integracyjne.
Nasze Punkty wynajmu BEEP