Front-end developer (Angular)

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj aplikacje do zarządzania wynajmem samochodów. Pomóż nam zmienić świat carsharing’u, pokazać klientom jakie to proste i ekonomiczne.

Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmować?

Projektowanie, wdrożenie i prace związane z rozwojem i utrzymaniem aplikacji webowej, mobilnej oraz strony www.

Będziesz się zajmować głównie nowymi funkcjonalnościami, współtworzyć aplikacje w fazie projektowania i mieć wpływ na finalny efekt.

Współpraca z zespołem developerskim oraz managerem produktu. Zero biurokracji, zbędnych spotkań i szybki dostęp do informacji (płaska struktura firmy). CEO jest programistą, więc nie musisz się martwić o brak zrozumienia IT przez biznes.

Wymagania:

  • Mid/Senior developer (min. 4 lata doświadczenia)

  • Angular

  • Python (mile widziane)

  • Znajomość: https://ionicframework.com/ (lub innych htmlwrapperów)

  • TDD

  • Atomic design

  • Umiejętność samodzielnej, zadaniowej pracy

Nasze narzędzia:

  • Gitlab

  • Asana

  • Slack

  • Google Workspace

  • Metodologia: Agile (ale wolimy dostosować procesy do ludzi, a nie ludzi do procesów)

Szczegóły:

  • Praca 100% zdalna

  • Język: polski

  • Start: asap

  • Forma współpracy: b2b

  • Praca w niepełnym wymiarze: tak

  • Elastyczne godziny pracy: tak

  • Podróże służbowe: nie

  • Mile widziane: zainteresowania motoryzacyjne, agile mindset

Siedziba:

Jelenia Góra (Karkonosze)

Stawka:

11 000 - 16 000/mc + vat (b2b)

O nas:

Do stworzenia systemu wypożyczania samochodów BEEP zainspirowała nas filozofia współdzielenia.

Wykorzystaliśmy ją, by odpowiedzieć na ludzką potrzebę wygodnego i bezpiecznego podróżowania. Sięgnęliśmy po odpowiednie technologie i… tak powstał sprawnie działający mechanizm wynajmowania aut od ich właścicieli poprzez stronę www lub aplikację.

Nasze Punkty wynajmu BEEP